Giriş yap
Kayıt Ol
Taverna Bülteni
EK - Oyuncunun Merkezi Kurallar

Anadolu Beylikleri - Hane Düzenlemeleri

Kroisos Çevrimdışı

Ekip Lideri

Dinar: 398

Kraliyet Dinari: 2

2 yıl önce


Anadolu Beylikleri sunucusu şu ana kadar açılan en organize sunucu. Haneler oyun başında 9 farklı bölgeye bölünmüş olsa da zamanla çeşitli aksaklıklar yaşandı. Savaşlar bazı haneleri güçlendirirken bazı haneleri ise dağıttı ya da bazı haneler, hane vasıflarını yerine getiremediler. Nihayetinde her şeye rağmen burdayız ve burada olanlarla daha keyifli bir ortam oluşturmak için birlikte çalışıyoruz. Tartışmalarımız sonucunda hane düzenlemeleri yapmamız gerektiğine kanaat getirdik. 


  • Eretna, Karamanoğulları ve Menteşeoğulları hanelerinde bulunan klanlar hanelerinden ayrılarak katılmak istedikleri haneye katılabilirler. Toplantımızda aşağıdaki gibi değişmiler olacağını hatırlatmakta fayda var. Ancak yine de istediğiniz haneye katılabilirsiniz.
  • Eretna > Candaroğulları
  • Karamanoğulları > Candaroğulları veya Dulkadiroğulları
  • Menteşeoğulları > Bizans
  • Eğer Karamanoğulları Candaroğulları'na katılırsa şanla ilgili düzenlemeler yapılacak ancak Dulkadiroğulları'na katılırsa eşit bir şekilde dağılım olacak. Bu sebeple şan düzenlemesine gitmeyebiliriz.
  • Hanelere katılabilecek klan sayısı 2'den 3'e çıkarılacak. 

Bugün itibariyle hanelerinizden çıkarak diğer hanelere katılabilirsiniz. Böylece temelde oyun 3 tarafa bölünmüş olacak.

Tüm Anadolu'ya hayırlı olması dileğiyle, herkese iyi oyunlar. 

2 kişi beğendi

SEHZADE Çevrimdışı

Soylu

Dinar: 0

Kraliyet Dinari: 0

2 yıl önce


Ortada kalan Candaroğullarına Allah iman gücü versin, bileğini kuvvetlendirsin, pusatlarini keskinlestirsin. Sefer bizim zafer Allah'ın

2 kişi beğendi

Kroisos Çevrimdışı

Ekip Lideri

Dinar: 398

Kraliyet Dinari: 2

2 yıl önce

Karamanoğulları diğer hanelerden erken bir şekilde hanesinden ayrıldığı için bir taraf için avantaj doğuyor gibi. Bunu önlemek için onların da gece yarısınıdan sonra diğer hanelere katılmasına karar verildi. 

1 kişi beğendi